Strona główna / O marce / Idea marki Hagsen

Cechą produktów marki Hagsen  jest funkcjonalność. Zostały zaprojektowane tak, by były przydatne, łatwe w użyciu i mogły stać się ozdobą nowoczesnych wnętrz.

Produkty marki Hagsen są tworzone przez profesjonalistów. Rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala nam na stosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych i tworzenie przedmiotów o wyjątkowej jakości.

Produkty marki Hagsen są nowoczesne, łatwe w użyciu, zaprojektowane zgodnie zasadami ergonomii i wykonane w oparciu o najnowsze technologie.

Idea marki Hagsen

Philosophy

 

Marka Hagsen powstała w oparciu o trzy podstawowe założenia: bliskość z NATURĄ, nowoczesne WZORNICTWO i FUNKCJONALNOŚĆ.

Natura
Rośliny są ozdobą naszego otoczenia, a kontakt z naturą to przyjemność. Jej bliskość wzbogaca naszą przestrzeń, odpręża i dodaje energii.

Funkcja
Obserwujemy prace towarzyszące uprawie roślin i badamy możliwości zastosowania nowych technologii. Szukamy prostych i funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają ułatwić pracę i cieszyć się jej efektami w każdej przestrzeni.

Wzornictwo
Zależy nam, aby zaprojektowane przez nas produkty były atrakcyjne wizualnie. Tworzymy wzory, które odpowiadają estetyce nowoczesnych wnętrz i wykorzystują zalety wybranej technologii.