Strona główna / O marce / Technologie

Cechą produktów marki Hagsen  jest funkcjonalność. Zostały zaprojektowane tak, by były przydatne, łatwe w użyciu i mogły stać się ozdobą nowoczesnych wnętrz.

Marka Hagsen powstała w oparciu o trzy podstawowe założenia: bliskość z NATURĄ, nowoczesne WZORNICTWO  i FUNKCJONALNOŚĆ.

Produkty marki Hagsen są nowoczesne, łatwe w użyciu, zaprojektowane zgodnie zasadami ergonomii i wykonane w oparciu o najnowsze technologie.

Technologie

Nowoczesne zaplecze technologiczne
Wykorzystujemy najlepsze narzędzia, maszyny i technologie. Nasza firma dysponuje świetnie wyposażoną narzędziownią i zmodernizowaną halą produkcyjną. W trosce o rozwój naszych produktów szukamy nowych możliwości produkcji i inwestujemy w nowoczesny park maszynowy. Nasze wyroby produkujemy na wtryskarkach renomowanych firm, połączonych  z  jednym z najnowocześniejszych w kraju, centralnym zasypem.
Dbamy również o ekologię i staramy się aby proces produkcyjny był przyjazny środowisku.

Innowacyjne rozwiązania
Innowacyjne rozwiązania i wzory artykułów powstają dzięki umiejętnemu wykorzystaniu najnowszych technologii. Wykorzystujemy walory estetyczne i użytkowe materiałów produkcyjnych oraz nowoczesne sposoby produkcji.

Tworzone przez profesjonalistów
W tworzeniu projektów główne decyzje podejmuje zespół doświadczonych projektantów wzornictwa i konstruktorów. Dobór technologii wynika z praktycznego przeznaczenia danego produktu oraz jego stylistyki. Zawsze dbamy o to, by materiały użyte do produkcji spełniały wysokie standardy estetyczne, ale także odpowiadał warunkom uprawy roślin lub codziennych prac wokół domu.